Hůl BAUER VAPOR X70 - SR

Vyprodáno Výprodej

Kompozitová hokejky Bauer Vapor X70 je velmi atraktivním modelem hole z dílny Bauer hockey. Design hole je velmi chytře propracovaný. Podkladovou černou barvu hokejky vyžaduje většina profesionálních hráčů a proto se černá dostane i na nižší řady hokejek. Co potěší zejména, je hmotnost hokejky. V seniorském provedení včetně gripu váží Bauer Vapor X70 jen 560 gramů.

Hokejka Bauer Vapor X70 - shaft

Shaft hokejky Bauer je vyroben z tradiční dvojdílné konstrukce tzv. Two Piece, tedy z čepele a shaftu, které jsou do sebe zataveny. Navzdory konstrukci, je hokejka Bauer Vapor X70 skvěle vyvážena, díky čemuž máte pocit, že je mnohem lehčí. Hrany hokejky Bauer Vapor jsou jako vždy zakulacnené a pro lepší držení je povrch hole kryt gripem- Griptac.

Kompozitová hokejka Bauer Vapor X70 - krček

Krček hokejky Bauer Vapor X70 má v sobě skrytý nízký reakční bod, nebo chcete-li bod ohybu, tzv Low kick point, díky kterému dochází k rychlejšímu a přesnějšímu přenosu energie při rychlých střelách zápěstím.

Hokejka Bauer Vapor X70 - čepel

Čepel hokejky Bauer Vapor X70 je z vnitří části vyztužena pěnovým PU Blade Core jádrem, které čepel odlehčuje a zároveň tlumí vibrace, které jdou při střelbě a nahrávkách do hokejky.   

Zvolte si variantu:

1 090,00 Kč 2 090,00 Kč
Please select variants first