Doplňky

Chránič na zuby SAFEJAWZ - JR

Výborné gelové chrániče zubů "SAFE JAWZ® Mouthguard." Jsou složené ze dvou vrstev. Jedna tvrdá (venkovní) a druhá měkká (vnitřní). V nabídce více barevných provedení.

289,00 Kč

SPORTSTAPE grip - různé barvy

Tato páska je impregnována přírodním latexem, který umožnuje perfektní přilnavost. I přes tuto vlastnost jde páska snadno odstranit z jakéhokoli povrchu. Páska má dobrou pevnost v tahu ale přesto lze dobře trhat ručně v obou směrech. Tato páska se výborně hodí na hokejku, tenisovou raketu, prostě všude kde je zapotřebí pevného úchopu. Rozměry: 38 mm x 4,57 m

40,00 Kč

Izolepa RENFREW - různé barvy

Nejpoužívanější hokejová páska na omotání hokejky. Pevná páska Renfrew , kterou používají kluby v NHL. Kvalitní izolace na hokejku s velmi dobrou výdrží. Rozměry 24mm x 25m.

99,00 Kč

Hokejová láhev WINNWELL

Skladem máme tyto varianty : modro-žlutá, bílo-zelená Oblíbená hokejová láhev WinnWell ve více barevných variantách, širokým hrdlem a víčkem na závit. Klasická sportovní láhev vhodná pro většinu sportovních aktivit. Láhev na hokej značky Winnwell ve velmi pěkném designu o objemu 1litr.

99,00 Kč

Páska na čepel Specter Hockey Tape - SR

SPECTER HOCKEY TAPE je revoluční páska z Česko-Slovenska. SHT vyvinuli  patentovaný několikavrstvý materiál, který pomáhá zlepšit přesnost střely, ovládání puku a přináší delší výdrž než tradiční páska. Při vývoji otestovali více jak 500 pásek, které testovali jak hráči z NHL tak i běžní amatérští hráči a děti. Oproti tradiční pásce je povrch drsnější a díky patentované povrchové úpravě dokáže udělit puku větší rotaci. Díky lepení na stranu hokejky, přičemž spodní hrana čepele zůstává neoblepená, klade menší odpor při pohybu čepele hokejky po ledě. Výměna pásky je jednoduchá, přičemž nalepení trvá len několik sekund. Výhodou pásky SPECTER HOCKEY TAPE je možnost tisku na pásku, čím se dá páska přizpůsobit potřebám každého hráče anebo klubu.

233,00 Kč