Brusle CCM Super Tacks AS3 JR

Jednodílný skelet boty je o ryzím výkonu. Díky této technologii je přenos energie více přímý a s těsněji obepínající botou jsou nohy hráče o poznání rychlejší. Odlehčený kompozitní materiál NHL kalibru. Bota přesně obepne přední část chodidla po celém obvodu, patu i kotník v rozsahu 360 stupňů. Odlehčené, tepelně tvarovatelné, a přitom tuhé jádro generuje maximální bruslařský výkon. Vysoce funkční materiál odvádějící vlhkost udržuje nohu v suchu, odlehčuje brusli a zajišťuje vylepšenou odolnost proti oděru a opotřebení.

KOMFORTNÍ VÝSTELKA - VSTŘIKOVANÉ PROFI JEMNÉ KONTURY: Jednodílný vstřikovaný chránič šlach pohodlně obepíná chodidlo a kotník a širší výstelka v horní části boty přidává na její odolnosti kolem límce.

PAMĚŤOVÁ PĚNA S RŮZNOU HUSTOTOU: Symetrické pěnové polštářování se přizpůsobí anatomickému tvaru nohy pro pohodlné a přesné obepnutí.

VYMĚNITELNÝ ASYMETRICKÝ JAZYK TRITECH FLEX S PĚNOVOU OCHRANOU PROTI ZAŘEZÁVÁNÍ: Nový vyměnitelný asymetrický jazyk o tloušťce 7 mm s vylepšenou ochranou proti zařezávání tkaniček se plně přizpůsobí tvaru nohy. Pro vylepšený přenos energie z nože do boty slouží odlehčená kompozitní mezipodešev. Holder nože se systémem BladeLock pro rychlé uvolnění nože. Stélka CCM ORTHOLITE® ULTRALITE™ je ultra odlehčená pro mimořádné pohodlí a oporu. NŮŽ - XS Blade (nerezový) zajišťuje trvanlivost ostří pro dlouhodobou výkonnost.

Výrobce CCM
Varianta Junior
Velikost EUR 36, 36.5, 37.5, 38, 38.5, 39
Velikost výrobce 3.0, 3.5, 4.0, 4.5, 5.0, 5.5
Šířka D, EE
Řada Tacks 

Zvolte si variantu:

10 490,00 Kč