Brusle CCM Super Tacks AS3 Pro JR

Jednodílný skelet boty je o ryzím výkonu. Díky této technologii je přenos energie více přímý a s těsněji obepínající botou jsou nohy hráče o poznání rychlejší. Prvotřídní uhlíkový kompozit zajišťuje výjimečný přenos energie. Přesně obepne přední část chodidla po celém obvodu, patu i kotník v rozsahu 360 stupňů. Super odlehčené, tepelně tvarovatelné a přitom tuhé jádro boty generuje maximální bruslařský výkon. Vysoce funkční materiál uvnitř boty odvádí vlhkost, udržuje nohu v suchu, odlehčuje brusli a zajišťuje špičkovou odolnost proti oděru a opotřebení.

KOMFORTNÍ VÝSTELKA - VSTŘIKOVANÉ PROFI JEMNÉ KONTURY: Jednodílný vstřikovaný chránič šlach pohodlně obepíná chodidlo a kotník a širší výstelka v horní části boty přidává na její odolnosti kolem límce.

PAMĚŤOVÁ PĚNA S RŮZNOU HUSTOTOU: Symetrické pěnové polštářování se přizpůsobí anatomickému tvaru nohy pro pohodlné a přesné obepnutí.

VYMĚNITELNÝ METATOMICKÝ JAZYK S PĚNOVOU OCHRANOU PROTI ZAŘEZÁVÁNÍ: Nový vyměnitelný jazyk o tloušťce 7 mm s asymetrickým bodem ohybu dokonaleji kopíruje tvar nohy pro větší pohodlí a vylepšenou ochranu proti zařezávání tkaniček. Pro vylepšený přenos energie z nože do boty slouží odlehčená kompozitní mezipodešev. Holder nože se systémem BladeLock pro rychlé uvolnění nože. Brusle je dodávána s prémiovým nožem XS Blade se speciální oxidovou úpravou, která prodlužuje životnost ostří a dodává noži pevnost, a o 12 % prodlouženou výškou ve srovnání se standardními noži pro účinnější zatáčení i výkon.

Výrobce CCM
Varianta Junior
Velikost EUR 36, 36.5, 37.5, 38, 38.5, 39
Velikost výrobce 3.0, 3.5, 4.0, 4.5, 5.0, 5.5
Šířka D, EE
Řada Tacks 

Zvolte si variantu:

13 999,00 Kč