Hůl Bauer Vapor 2X Grip S19 SR

Hokejka Bauer Vapor 2X SR pálí nejrychlejší a nejpřesnější střely z celé řady Bauer Vapor. Perfektně tak padne do ruky elitním hokejistům a profíkům na trénincích i zápasech. Všechny technické parametry jsou na špičkové úrovni, takže s hokejkou budou spokojeni i nejnáročnější hokejisté.

Lehký a pevný materiál

Použitá technologie TeXtreme představuje ultra lehký a pevný karbon, který snižuje hmotnost hole při zachování pevnosti.

Unikátní konstrukce shaftu

XE Taper technologie je speciální patentovaný tvar shaftu, který Bauer získal do svého portfolia díky akvizici legendární značky hokejek Easton a ještě ho o něco vylepšil. Krček hokejky má unikátní tvar elipsy, který nenajdete na žádné jiné hokejce konkurenčních značek.

Tato unikátní konstrukce přináší hlavní benefity, a to nízkou váhu hokejky, větší flexibilitu bodu ohybu, což přináší rychlejší střelbu, a torzní stabilitu, což znamená, že hokejka se při střele "nekroutí" a je stabilní.

Lepší držení a snadnější dribling

Hokejka nabízí nový tvar shaftu Micro Feel II, která se díky zaobleným hranám a dvojitému vydutí profilu shaftu výborně drží a usnadňuje tak driblování a kontrolu nad pukem.

Lehká a odolná čepel

Nová technologie Max Balance přináší vyztužené hrany pomocí uhlíkových vláken. Ta snižují váhu čepele, aniž by byla ohrožena její odolnost.

Nechytatelné bomby

Technologie Pure Shot Blade Profile vytváří ideální spojení shaftu a čepele hokejky. Při střele směřuje vždy kolmo k vytyčenému cíli. Tato vlastnost je základním předpokladem nechytatelné a přesné rány.

Výrobce Bauer
Tvrdost 87
Varianta Senior
Strana Levá ruka dole, Pravá ruka dole
Zahnutí P92
Řada Vapor 

4 590,00 Kč