Hůl CCM Jetspeed FT3 INT

Bod ohybu hokejky má HYBRIDNÍ PROFIL TVRDOSTI, který vytváří silový kloubový efekt. Ten při odpalu umožňuje hráči hůl optimálně ohnout za použití kombinace rychlosti a reaktivnosti.

ČEPEL JS4 je odlehčená čepel s jádrem s naší vlastní tlumicí technologií, vyztuženou patkou a špičkou a taktilním povrchem, který vylepšuje cit při práci s pukem.

RUKOJEŤ JETSPEED S DVOJITĚ KONKÁVNÍM TVAREM - R geometrie je charakteristická zaoblenými rohy, konkávními boky a dokonale aerodynamickým tvarem. Výsledkem je mimořádně pohodlná a výkonná hůl preferovaná profesionálními hráči.

TECHNOLOGIE RUKOJETI MÁ NOVOU OPTIMALIZOVANOU KONSTRUKCI, která je vyvinutá za použití nejmodernějších nástrojů výrazně snižuje hmotnost, aniž by tím utrpěla odolnost hole. MATERIÁL - TKANÉ VLÁKNO C6 NA ČEPELI A RUKOJETI A VRSTVENOU TEXTUROU ČEPELE: Lehké tkané uhlíkové vlákno nevídaně zvětšuje celkovou tuhost, pevnost i odolnost rukojeti a čepele.

GEOMETRIE PRO DOROST - I-SHAPE je nová geometrie navržená za přispění elitních hokejových hráčů i hráček a výběru hráčů z řad dorostu se vyznačuje zaoblenými hranami a konkávními boky pro větší pohodlí a lepší ovládání hole.

Výrobce CCM
Tvrdost 55, 65
Varianta Intermediate
Strana Levá ruka dole, Pravá ruka dole
Zahnutí P28, P29, P88, P90
Řada Jetspeed 

Zvolte si variantu:

3 999,00 Kč